Sukienka na lato Oceania romby Op-Art Blue

Indeks:

317,07 zł

Wibrujący w oczach wzór zaczerpnięty z malarstwa op-artu i jego mistrza Victora Vasarely’ego, artysty pochodzenia węgierskiego, tworzącego we Francji. Jego charakterystyczne, powtarzalne, geometryczne kształty układające się jak sekwencje w kalejdoskopie zainspirowały markę Tabanna do zaprojektowania tej sukienki w abstrakcyjny wzór. Sukienka Oceania jest idealna na upalne dni !

Rozmiar
Ilość

 

Zakupy są bezpieczne, twoje dane są chronione

 

Wysyłamy do krajów europejskich i pozaeuropejskich.

 

Masz 14 dni na zwrot produktu.

Wibrujący w oczach wzór zaczerpnięty z malarstwa op-artu i jego mistrza Victora Vasarely’ego, artysty pochodzenia węgierskiego, tworzącego we Francji. Jego charakterystyczne, powtarzalne, geometryczne kształty układające się jak sekwencje w kalejdoskopie zainspirowały markę Tabanna do zaprojektowania tej sukienki w abstrakcyjny wzór. Sukienka Oceania jest idealna na upalne dni - zarówno na przyjęcia, jak i na co dzień.

Geometryczne romby w ciemniejszych kolorach to wzór, który możesz założyć na specjalne okazje, jak i na co dzień. Nie ma reguły - to Ty ją ustalasz!

Informacje o produkcie

Skład: 100% wiskoza 

Sposób pielęgnacji : sukienkę Oceania pierz z podobnymi kolorami z użyciem delikatnego środka piorącego w 30 stopniach w pralce lub ręcznie.

2 Przedmioty

Opis

Skład
Wiskoza
Rozmiar
36
Długość
maxi

inne klientki oglądały też