Anna Tabaczyńska - polska projektantka


Polska moda w kolorze: Tabanna

Podkreśl swoją osobowość kolorem! Tabanna inspiruje się kobietami całego świata, tworząc fenomenalną modę.  Choć jej korzeni trudno dopatrywać się w jednym miejscu, bo czerpie z kultury i różnych definicji kobiecości z całego świata, to właśnie metka “made in Poland” jest wyznacznikiem jakości i oryginalnego stylu. Polska marka Tabanna wymyka się schematom i pokazuje, że ulice naszego kraju nie muszą być szare! Barwne kolekcje powstają w limitowanych ilościach, a wzory i kolory są osobiście selekcjonowane przez jej założycielkę - Annę Tabaczyńską.


Tabanna polska marka

Kolorowy dress code

Tabanna dodaje pewności siebie, odkrywa różne oblicza kobiecości, jest pełna życia i wyrafinowana zarazem. To dowód na to, że na co dzień nie musisz rezygnować z wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy jesteś prawniczką, lekarką, księgową, freelancerką pracującą na krańcach świata, czy mamą, a może łączysz kilka ról, możesz opisywać siebie przez to, co nosisz. Pozwól sobie na przyjemność idealnie skrojonych, energetycznych ubrań, które sprawią, że oprócz komplementów, będziesz słyszeć serię pytań o to, skąd masz tak piękne ubrania i czy przechodziłaś ostatnio jakieś zmiany w wyglądzie ;) Anna Tabaczyńska dba o to, by Tabanna ubierała Cię w niezwykłość. Jesteś jedyna na świecie - wyjątkowa.Wartości marki


KOBIECOŚĆ

Ma niejedno oblicze. To oblicze jest pewne siebie, wyraziste, zna swą wartość i ją podkreśla. To oblicze VIVACIOUS - szczęśliwe, pełne życia w bardzo atrakcyjny sposób. 


ELEGANCJA

Rozumiana jako wyrafinowany styl. Ubranie Tabanny to nie jest po prostu elegancka sukienka na wesele. To ekspresja osobowości w sukience, którą nosi się nie tylko na okazje, ale też na wyprawy na drugi koniec świata - wszędzie tam, gdzie chcesz się poczuć wyjątkowo.

DOBRA JAKOŚĆ

To ponadprzęcietna dbałość o detale, o materiał, o krój, o to, byś czuła się otoczona aurą haute couture w potencjalnie - “zwykłej” sukience czy bluzce.

UNIQUENESS

Postaw siebie w “świetle reflektorów”: trudno przejść niezauważenie w ubraniu Tabanny.


Tabanna polska makraAnna Tabaczyńska - założycielka marki Tabanna

Za marką Tabanna stoi Anna Tabaczyńska. To właśnie ona sprawia, że Polki zaczynają nosić kolorowe ubrania! Swoimi pomysłami zachwyca zarówno osoby, które szukają wyjątkowej sukienki na wesele, jak i niesztampowej marynarki czy spódnicy do skompletowania “office looku”. Inspiracje do kolekcji czerpie z całego globu - podróżując chłonie niuanse, szuka wyjątkowości i poznaje niezwykłe kobiety, dzięki którym tworzy stroje mówiące osobowością - niebylejaką - bo Twoją. Anna Tabaczyńska poznawanie świata rozpoczęła od słonecznych Włoch, które, w czasie gdy Polska była szara, zachwyciły ją architekturą i sztuką. Późniejsze wyprawy ukształtowały wrażliwość twórczyni marki Tabanna. Od wielobarwnej Kuby, przez nieziemską Sri Lankę, aż po tętniące życiem USA kolekcjonowała wspomnienia i obrazy, z których zrodziła się Tabanna. Polska marka modowa dla osób pozytywnie uzależnionych od kolorów!

Autorskie butiki Tabanna

Krochmalna 54

Chmielna 21

00-864 Warszawa

00-021 Warszawa

Polska

Polska

+48 608 659 050

Pon. - Pt.: 12.00 - 20.00

Sob.: 12.00 - 17.00

Nie.: nieczynne