Magnolia

Magnolia

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Sukienka maxi Magnolia Metalic Butterfly

Cena 398,37 zł

Magnolia ma dłuższe rękawy, dzięki czemu latem możesz ją nosić także do pracy! Wcięcie w talii z gumką modeluje optycznie sylwetkę klepsydry. Sukienka łagodnie opływa biodra, delikatnie rozszerzając się ku dołowi. Dzięki wysokiej jakości wiskozie ubrania Tabanny nie tylko fantastycznie się noszą, ale też są bardzo praktyczne.

Sukienka maxi Magnolia Butterfly blue

Cena 398,37 zł

Magnolia ma dłuższe rękawy, dzięki czemu latem możesz ją nosić także do pracy! Wcięcie w talii z wiązaniem modeluje optycznie sylwetkę klepsydry. Sukienka łagodnie opływa biodra, delikatnie rozszerzając się ku dołowi. Dzięki wysokiej jakości wiskozie ubrania Tabanny nie tylko fantastycznie się noszą, ale też są bardzo praktyczne.

Długa sukienka Magnolia w liście

Cena 357,72 zł

Kiedy zastanawiasz się, co tworzy styl, odpowiedź nie jest taka prosta. Aby był odzwierciedleniem charakteru, często jest wynikiem emocji i doświadczeń. Inspirując się podróżami, sztuką, ale przede wszystkim tym, co niosą z sobą tkaniny - tworzymy modę, którą cechuje unikalność i ponadczasowość zarazem. 

Długa sukienka Magnolia w liście to coś dla romantycznych dusz. Ten deseń współgra ze zwiewnymi marynarkami i eleganckimi trenczami. Pastelowe kolory w połączeniu ze zgaszonym turkusem i fioletem będą pasować zarówno do brunetek, jak i blondynek.

Sukienka maxi Magnolia

Cena podstawowa 357,72 zł Cena 126,72 zł

Sukienka maxi Magnolia - Twój wybór na co dzień i specjalne okazje. Najwyższa jakość Tabanny to wspaniałe materiały, wyselekcjonowane z wielką uwagą.