Magnolia

Magnolia

Aktywne filtry

Magnolia Moonlight

Cena 398,37 zł

Przepiękna sukienka MAGNOLIA Moonlight

Wykonana z mięsistej, ciepłej dzianiny wiskozowej.

Sukienka posiada kieszenie.

Została już tylko 1 sztuka w rozm 34.

Sukienka maxi Magnolia Metalic Butterfly

Cena 398,37 zł

Magnolia ma dłuższe rękawy, dzięki czemu latem możesz ją nosić także do pracy! Wcięcie w talii z gumką modeluje optycznie sylwetkę klepsydry. Sukienka łagodnie opływa biodra, delikatnie rozszerzając się ku dołowi. Dzięki wysokiej jakości wiskozie ubrania Tabanny nie tylko fantastycznie się noszą, ale też są bardzo praktyczne.

Sukienka maxi Magnolia Butterfly blue

Cena 398,37 zł

Magnolia ma dłuższe rękawy, dzięki czemu latem możesz ją nosić także do pracy! Wcięcie w talii z wiązaniem modeluje optycznie sylwetkę klepsydry. Sukienka łagodnie opływa biodra, delikatnie rozszerzając się ku dołowi. Dzięki wysokiej jakości wiskozie ubrania Tabanny nie tylko fantastycznie się noszą, ale też są bardzo praktyczne.

Długa sukienka Magnolia w liście

Cena 357,72 zł

Kiedy zastanawiasz się, co tworzy styl, odpowiedź nie jest taka prosta. Aby był odzwierciedleniem charakteru, często jest wynikiem emocji i doświadczeń. Inspirując się podróżami, sztuką, ale przede wszystkim tym, co niosą z sobą tkaniny - tworzymy modę, którą cechuje unikalność i ponadczasowość zarazem. 

Długa sukienka Magnolia w liście to coś dla romantycznych dusz. Ten deseń współgra ze zwiewnymi marynarkami i eleganckimi trenczami. Pastelowe kolory w połączeniu ze zgaszonym turkusem i fioletem będą pasować zarówno do brunetek, jak i blondynek.